DIY

„Vyrobte si dekoratívnu poličku za 1 euro“

24.02.2017

Kto hovorí, že pekné veci veľa stoja ? V dnešnom inšpiratívnom návode vám prezradíme ako si vyrobiť trendy nástennú poličku iba za 1 euro. Na jej zhotovenie totiž budete potrebovať iba drevené špachtle a lepidlo. 

 

Špachtle kúpite v lekárňach v balení po 100 ks od 1, 3 EUR. Na lepenie môžete použiť akékoľvek lepidlo vhodné na drevo, no lepiaca pištoľ je najpohodlnejšia a najlacnejšia – spotrebujete lepiace tyčinky za približne 30 centov.

Postup výroby je taktiež veľmi jednoduchý. Najskôr špachtle « nanečisto » poukladajte do formy obdĺžnika, šesťuholníka alebo napríklad hviezdy. Keď budete so šablónou spokojný, môžete opatrne zlepiť jednotlivé strany základne. Potom už stačí naniesť vždy trochu lepidla na rohy útvaru a prilepiť ďalšiu špachtlu. Vrstvením vznikne hĺbka tela poličky. Na záver poličku už iba prelakujte. Ak vám tento postup znie komplikovane, presvedčte sa na vlastné oči v tomto videonávode, že vyrobiť jednoeurovú poličku je rýchle a fantasticky jednoduché. Páčilo sa vám dnešné DIY? Povedzte to lajkom.

 

 

Pre ďaľšie super tipy na jednoduché doplnky a dekorácie nezabudnite sledovať náš facebook !